Niezapomniane doznania seksualne

Wibrator motylek został zaprojektowany tak, by postawić w centrum uwagi łechtaczkę. I wyraźnie widać, skąd wzięła się ich nazwa. Wiele wibratorów motylkowych przedstawia małego motyla z antenkami i skrzydłami, które stymulują łechtaczkę i wargi sromowe. Niektóre zabawki seksualne motyla mają uprząż, która utrzymuje je w miejscu, która również wygląda jak motyl, podczas gdy inne mają wkładaną część, która siedzi wewnątrz pochwy. Stymulator łechtaczki motyla dostarcza brzęczących doznań do łechtaczki, podczas gdy skrzydła lekko stymulują wargi sromowe, prowadząc do drżących orgazmów, niezależnie od tego, czy są używane samodzielnie, czy z penetracją.

Różne rodzaje

motylek erotyczny

Bezprzewodowe wibratory motylkowe są klasycznymi wersjami oryginalnego archetypu, zawierającego motyla stymulującego łechtaczkę z dodatkiem regulowanych pasków w talii i na udach dla bliższego, bardziej bezpiecznego dopasowania. Ten motylek erotyczny może być również wodoodporny, w zależności od modelu, który kupisz, a więc możesz nawet wziąć go do wanny dla niektórych bardzo przyjemnych czasów kąpieli. Sprawdź najpierw instrukcje na etykiecie.

Inne wibratory motylkowe mają oryginalny i klasyczny kształt, niektóre zawierają rozszerzenie, które pozwala cieszyć się głaskaniem punktu G, Niektóre z innych modeli zawierają te same funkcje tradycyjnych wibratorów motylkowych, ale mogą również mieć realistyczne przedłużenie wału, jak również projekt zwierzęcia, które nie jest motylem, jak delfin lub ptaki.

Jak używać wibratora motylkowego?

Motylek wibracyjny to wyjątkowa i wszechstronna zabawka seksualna, która może zapewnić intensywną stymulację łechtaczki, punktu g i otworu pochwy jednocześnie. Oto kilka wskazówek, jak używać tego wibratora, aby uzyskać z niego jak najwięcej korzyści. Zacznij z wyłączonym wibratorem. Nałóż trochę lubrykantu na motylek wibrator i na swoje ciało. Delikatnie naciśnij wibrator Użyj drugiej ręki, by pomóc prowadzić go w górę i w dół, w kierunkach od boku do boku albo w kółko.

Eksperymentuj z różnymi pociągnięciami i prędkościami, aby znaleźć to, co czuje się najlepiej. Po włączeniu możesz włożyć wibrator motylek do pochwy. Zakrzywiony kształt wibratora jest idealny do celowania w punkt g. Delikatnie naciskaj i pocieraj wibrator o swój punkt g, aż osiągniesz orgazm. Wibrator motylkowy może być także używany do stymulacji analnej. Nałóż lubrykant na wibrator. Delikatnie wprowadź wibrator do swojego odbytu i poruszaj nim ruchem okrężnym lub z boku na bok. Aby wyczyścić wibrator, wyjmij baterie i umyj zabawkę ciepłą wodą z łagodnym mydłem. Wysusz ją i przechowuj w chłodnym, suchym miejscu.

Comments are closed.